מוקסה הנה צמח מרפא הנקרא לענה, העובר תהליך יבוש ארוך בשמש ולאחר מכן נטחן. תהליך הייבוש של הצמח גורם לו לספוג אנרגיה מהשמש ולכן הוא יעיל לחיזוק במצבי חולשה כרונית ועייפות. זהו צמח חריף וחם, איכויות המאפשרות לו לחמם את מערכת המרידיאנים ולטפל בכאבים הנובעים ממצבי קור או מסטגנציות שקשה להניען. הדבר מתרחש באמצעות הצתתה של המוקסה בתהליך הטיפולי. השימוש בצמח הלענה יכול להעשות על ידי צריבת נקודה ספציפית באופן ישיר על גבי העור, או לחליפין על ידי שימוש בלתי ישיר כאשר הוא מצוי על גבי מחט או בעת שהוא מוחזק מעט מעל לגוף ומשפיע על אזור נרחב יותר.

טכניקת טיפול יעילה נוספת הנה שאיבת-וואקום מקומית של אזורים שונים על-ידי כוסות רוח, המשמשות להזרמת אנרגיה ודם במצבים של חוסר זרימה טובה של אנרגיה, כאבים אורטופדיים והתקררויות תכופות. הזרמת אנרגיה זו מסדירה את טמפרטורת-הגוף ואת מידת ההזעה, ומעודדת את תפקודו של הצ'י המגן (Wei Qi) הנע במחזוריות בכל הגוף, והנו חוסנו הפיזי של האדם מפני פלישה של פתוגנים חיצוניים.

שימוש בנרות-הופי לאוזניים מפחיתה כאבים שמקורם בחדירת רוח או בלחץ הקיים באוזניים ובסינוסים הסמוכים למעברי האף. נרות אלו עשויים יריעות בד מגולגלות בצורת קונוס ומחופות בדונג דבורים טהור ותמציות דבש ושעווה. צידו האחד של הקונוס מוכנס לתעלת השמע ואת צידו השני מדליקים. הלהבה יוצרת פעולת יניקה עדינה באוזן, התומכת בשחרור ובשאיבה החוצה של נוזלים והפרשות וגורמת להקלה ולריפוי.